O Firmie

MED Centrum to specjalistyczna klinika stomatologiczna z placówkami w Katowicach, Bytomiu i Bielsku-Białej oraz pracownią rentgenowską w Jaworznie. Klinika powstała w 1990 roku i od tego momentu cały czas rozwija się pod względem poszerzania usług dentystycznych. W MED Centrum Pacjent ma możliwość wykonania pełnego zakresu kompleksowych usług stomatologicznych w jednym miejscu, gdyż przychodnia jest placówką wielostanowiskową, gdzie konsultują i leczą specjaliści wszystkich działów stomatologii: protetyki, chirurgii, ortodoncji, stomatologii zachowawczej i dziecięcej oraz rentgenodiagnostyki.
Życzliwy personel oraz eleganckie i wygodne wnętrza tworzą od początku atmosferę komfortu. Pragniemy aby nasi Pacjenci czuli się tu przyjemnie i swobodnie. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną oraz poczucie bezpieczeństwa zdrowotnego (sterylizacja instrumentów wg norm UE, jednorazowy sterylny sprzęt stomatologiczny, personel przeszkolony w udzielaniu pierwszej pomocy, defibrylator AED). Lekarze pracujący w MED Centrum są specjalistami w swoich dziedzinach, stale podnoszą kwalifikacje poprzez kursy, szkolenia, konferencje i sympozja. Gabinety stomatologiczne wyposażone są w nowoczesny sprzęt umożliwiający świadczenie usług na wysokim europejskim poziomie.
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z usługami przez nas świadczonymi.
Certyfikaty

„Wzrost konkurencyjności firmy Med Centrum Krzysztof Mróz poprzez poszerzenie jakości oferowanych usług”
“Wzrost konkurencyjności firmy Med Centrum Krzysztof Mróz poprzez poszerzenie jakości oferowanych usług”
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013.
  • zaplanowana całkowita wartość projektu 691.000,00 PLN,
  • całkowite wydatki kwalifikowane projektu 637.463,63 PLN,
  • dofinansowanie w łącznej kwocie nieprzekraczającej 318.668,07 PLN stanowiącej nie więcej niż 49,99% poniesionych wydatków kwalifikowanych projektu

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego  – realna odpowiedź na realne potrzeby!
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 – 2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl


Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej

Nasze oddziały

Katowice godziny przyjęć
pon.-pt.
8:00 – 20:00
sob.
9:00 – 14:00
Zapraszamy do skorzystania z parkingu Galerii Katowickiej – znajduje się 150 m od nas!
Osoby niepełnosprawne prosimy o wcześniejszy kontakt.

Bielsko-Biała godziny przyjęć
pon.-pt.
9:00 – 19:00

Bytom godziny przyjęć
pon.-pt.
8:00 – 20:00

Jaworzno – RTG godziny przyjęć
pon.
9:00 – 18:00
śr.
9:00 – 18:00
pt.
9:00 – 18:00
Parking znajduje się 200 m dalej przy Komendzie Policji na ul. Narutowicza.
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej
Polecamy Klinika 2000 netgo