Nasi lekarze – Katowice

Maria Kuk-Herian
lekarz stomatolog
Studia stomatologiczne ukończyłam w 1987 roku w Zabrzu. Z kliniką Med Centrum związana jestem od ponad 20 lat. Podczas całej pracy zawodowej uczestniczyłam w szkoleniach dokształcających o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie stomatologii.

czytaj więcej…

Barbara Boczarowska-Jarek
lekarz dentysta
Przyjmuje w Med Centrum w Katowicach oraz w Bytomiu Wydział stomatologii ukończyłam na Śląskiej Akademii Medycznej w 1992 roku. W ramach szkolenia podyplomowego zrobiłam kursy z zakresu endodoncji, montażu mostów adhezyjnych oraz rekonstrukcji zgryzowych.

czytaj więcej…

Małgorzata Dzido-Wiesner
specjalista stomatologii ogólnej
Przyjmuje w Med Centrum w Katowicach. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w 1987 roku, a cztery lata później zdałam egzamin specjalizacyjny ze stomatologii ogólnej. Szkoliłam się na licznych kursach, m.in.:nym. Najbardziej interesuję się stomatologią estetyczną.

czytaj więcej…

Bogusława Orzechowska-Wylęgała
specjalista chirurg szczękowy
Ukończyła studia medyczne i stomatologiczne w Katowicach. W 1988 roku uzyskała specjalizację z zakresu chirurgii stomatologicznej, a w 1997 roku z chirurgii szczękowej. W 1996 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

czytaj więcej…

Ewa Solarska-Słonicz
specjalista stomatologii ogólnej
Studia medyczne ukończyłam na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W zawodzie pracuję nieprzerwanie od dnia ukończenia studiów. Specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej uzyskałam w 1988 roku. Od 1991 roku jestem zawodowo związana z Med Centrum.

czytaj więcej…

Małgorzata Szpunar
specjalista chirurgii
W 1996 roku ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach na Wydziale Stomatologii. Tytuł lekarza specjalisty w dziedzinie chirurgii stomatologicznej otrzymałam w 2008 roku. Od 2011 roku współpracuję z Med Centrum.

czytaj więcej…

Patrycja Wojtasińska-Chebel
specjalista ortodonta
Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na kierunku stomatologia (wyróżnienie za najwyższą na roku średnią ocen za cały okres studiów). W 2003 roku po zakończeniu obowiązkowego stażu podyplomowego w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej ŚAM otrzymałam prawo wykonywania zawodu.

czytaj więcej…

Jerzy Jaworski
dr n. med.
Absolwent studiów medycznych Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1987 roku. W 2003 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania placówką medyczną na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

czytaj więcej…

Elżbieta Cholewczuk
specjalista stomatologii ogólnej

czytaj więcej…

Marzena Bąk-Kuś
specjalista pedodonta
W 2005 roku ukończyłam wydział lekarsko-dentystyczny Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu . W 2006 roku odbyłam staż podyplomowy w Akademickim Centrum Stomatologii. Po studiach podjęłam pracę jako wykładowca w Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego (2006-2016) .

czytaj więcej…

Anna Kołodziej
specjalista ortodonta
Wydział lekarsko- dentystyczny Śląskiej Akademii Medycznej ukończyłam w 2005 roku. Specjalizację z ortodoncji w trybie rezydentury zrobiłam w Akademickim Centrum Stomatologii w Bytomiu. W 2016 roku zdałam egzamin specjalizacyjny. Pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w kursach i konferencjach z zakresu ortodoncji. Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych. Moją pasją są podróże.

czytaj więcej…

Nasze oddziały

Katowice godziny przyjęć

pon-pt: 8:00-20:00 oraz sob: 9:00-14:00

Zarezerwuj wizytę online

Kontakt |  Usługi i cennik

Zapraszamy do skorzystania z parkingu Galerii Katowickiej – znajduje się 150 m od nas!

Osoby niepełnosprawne prosimy o wcześniejszy kontakt.

Bielsko-Biała godziny przyjęć 9:00-19:00

Zarezerwuj wizytę online

Kontakt |  Usługi i cennik

Bytom pon-pt: 8:00-20:00

Zarezerwuj wizytę online

Kontakt |  Usługi i cennik

Jaworzno – RTG godziny przyjęć 9:00-18:00

Kontakt |  Usługi i cennik

Parking znajduje się 200 m dalej przy Komendzie Policji na ul. Narutowicza.

med-centrum
cert

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej

netgo