NASI LEKARZE – Patrycja Wojtasińska-Chebel

Patrycja Wojtasińska-Chebel specjalista ortodonta Przyjmuje w Med Centrum w Katowicach. Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach na kierunku stomatologia (wyróżnienie za najwyższą na roku średnią ocen za cały okres studiów). W 2003 roku po zakończeniu obowiązkowego stażu podyplomowego w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej ŚAM otrzymałam prawo wykonywania zawodu. W 2005 roku otrzymałam drugi wynik w Polsce (a pierwszy w województwie śląskim) na Lekarsko Dentystycznym Egzaminie Państwowym (LDEP), dzięki czemu otrzymałam miejsce specjalizacyjne w zakresie ortodoncji w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej ŚAM w trybie rezydenckim. Specjalistą ortodontą zostałam po ukończeniu stażu podyplomowego i zdaniu egzaminu specjalizacyjnego w 2010 roku.

Pozwoliło mi to skierować swoją energię i zaangażowanie na ortodoncję, która jest również moją pasją. Od ośmiu lat zajmuję się wyłącznie leczeniem ortodontycznym, cały czas doskonaląc swoją wiedzę w tym zakresie poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach naukowych dotyczących wyłącznie tego obszaru stomatologii.

Uczestniczyłam ogółem w ponad 50 kursach z ortodoncji, z czego w ostatnim czasie:

  • N. Kucukkeles „Ortodontyczne przygotowanie przedoperacyjne i planowanie zabiegu chirurgicznego”,
  • J. Kurol „Zaburzenia rozwoju okluzji”,
  • S. Williams „Extraction Therapy”,
  • S.Williams „Jumping Devices”,
  • N. Kucukeles „Problem Base Treatment in Class II”

Więcej o mnie i leczeniu ortodontycznym na stronie: www.chebel.pl

Nasze oddziały

Katowice godziny przyjęć
pon.-pt.
8:00 – 20:00
sob.
8:00 – 13:00
Zapraszamy do skorzystania z parkingu Galerii Katowickiej – znajduje się 150 m od nas!   Osoby niepełnosprawne prosimy o wcześniejszy kontakt.   Bielsko Biała godziny przyjęć
pon. śr. pt.
9:00 – 19:00
wt.
nieczynne
czw.
9:00 – 14:00
  Bytom godziny przyjęć
pon.-pt.
8:00 – 20:00
Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej
Polecamy Klinica 2000 netgo